.

Нинтендо Момчиња Марио Карт Печатени Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 4-10

Нинтендо Момчиња Марио Карт Печатени Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 4-10

DEN 207.68

Од стока
Во магацинот

Време е да ги вртите моторите пред спиење со Овој Дводелен Комплет Пижами За Момчиња со кул, шарени отпечатоци од Браќата Марио и други омилени ликови. Марио И Луиџи горат гума со овој дводелен комплет пижами со тематика Марио Карт, придружен со удобен врв на копчето и панталони за влечење и изработени во четкана ткаенина. Кул! Материјал : 100% Полиестерски Огноотпорен Четкан Микро Дрес. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 врв со долги ракави и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : Изрез јака; затворање на предното копче; долги ракави; контрастно печатење. Карактеристики на дното : стил на повлекување; еластичен струк за дополнителна удобност. - Нинтендо, Сите Права Се Задржани. Момчиња ' Марио Карт Пижами.

Детални спецификации