.

Екена Милворк 26од 1 2ИД 3 8Т Грејс Вуд Фретворк Прободен Тавански Медалјон, Хикори

Екена Милворк 26од 1 2ИД 3 8Т Грејс Вуд Фретворк Прободен Тавански Медалјон, Хикори

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Достапно во фабрика подготвена, даб, цреша, елда, орев, кокошка и бреза, овозможувајќи одлична разноврсна и издржлива употреба. Природните дрвени тонови предизвикуваат луксуз и софистицираност во секој простор. Можете да оставите белег на вашиот дизајн со уникатни и инспиративни ефекти врз вашите ѕидови, тавани и многу повеќе. Нашите лесни за инсталирање дрвени медалјони можат да го претворат вентилаторот за прицврстување или таванот во уметничко дело за кратко време. Нашите карактеристични прободени дрвени медалјони додаваат моментална вредност на вашиот дом и се издвојуваат од се друго на пазарот. Чисти и модерни дизајни, стручно ласерско сечење дрвен фурнир преку јадро ОД МДФ. Уметничко, комплементарно парче за секое светло или употреба како шармантен ѕиден декор. Достапно во 6 прекрасни дрвени завршетоци за координирање со секој стил на дизајн.

Детални спецификации