.

Центрични Делови 150. Кочница Црево Одговара изберете: 2003-ШЕВРОЛЕТ АСТРО, 2003-ГМЦ САФАРИ

Центрични Делови 150. Кочница Црево Одговара изберете: 2003-ШЕВРОЛЕТ АСТРО, 2003-ГМЦ САФАРИ

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Центрична Премиум Сопирачка Главен Цилиндар Сопирачка Хидраулично Црево Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2003-2005 ШЕВРОЛЕТ АСТРО 2003-2005 ГМЦ САФАРИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации