.

Женски Џемпери Од Кардиган Модерно Вклопување Јакна Кардиган Работа На Екипажот Врат Слатки Џемпери За Жени Бели

Женски Џемпери Од Кардиган Модерно Вклопување Јакна Кардиган Работа На Екипажот Врат Слатки Џемпери За Жени Бели

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Женски И Зимски Џемпер Палто Цврст Кардиган Џеб Со Долги Ракави Блуза Облека Лабави Врвови 2023 Џемпер Дозвола За Жени. Женски И Зимски Џемпер Палто Цврст Кардиган Џебна Блуза Со Долги Ракави Облека Лабави Врвовикарактеристики : меката и густа плетена ткаенина од шенил е погодна за кожата и удобна за носење. класичен кардиган, плетена ткаенина, широки и долги ракави, лабаво сечење, паднати раменици, ребрести манжетни и полите. Овој лабав плетен џемпер палто е совршен за дами во пролет, и зима. Погоден за забави, работа, состаноци, училиште, шопинг, свадби, коктели, улица,, на отворено или одмор дневно. Женски зимски топол џемпер од кардиган, лабава лабава јакна, кардиган кардиган, пространа, многу удобна за носење внатре, сакате да спиете кога ја носите! Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-3 см, ви благодариме (сите мерни единици се см)Сезона : Винтергендер : Женска Прилика : Обичен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : долга дебелина : стандардниот пакет вклучува : 1 еез женска Облекасе споредувате со вашата детална големина пред да ја купите! ! ! Во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, бојата може да биде малку различна големина.Usukeubustsleevelungthsmall4834118cm/46.46"57cm/22.44" 83cm/32.68 " Големина : Големина. : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 118cm/46.46"Ракав : 57cm/22.44 " Должина : 83cm/32.68". Големина Шема : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 83см/32.68". Женски И Зимски Џемпер Палто Цврст Кардиган Долг Ракав Џеб Блуза Облека Лабави Врвови. Џемпери Жени Женски Кардиган Џемпер Фустан Елек Fall Ноќта На Вештерките Исечени Преголеми Бели Трендовски Кашмир Розов Кабел Со Кратки Ракави Плетен Црн Резервоар Слатко Време Детски Летни Резервоари Пуловер Комплет Комплети За Породилно Парче Облека Женски Долги Фустани Надвор Од Рамото Божиќни Мали Девојчиња Плетени Елеци Организатор На Култури Плакар V Вратот Врвови Без Ракави Тинејџерски Гроздобер Кревање Раменици плус.

Детални спецификации