.

Дизајнарт Ретро Лилјани Цвеќиња Модерен Панел За Завеси Во Средината На Векот

Дизајнарт Ретро Лилјани Цвеќиња Модерен Панел За Завеси Во Средината На Векот

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Нагласете ги и разубавете ги прозорците во секоја просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа ретро Рачно Изработена завеса Од Лилјани. Оваа елегантна Модерна завеса Од Средината на Векот е отпечатена со висококвалитетно еколошко мастило отпорно на избледување и е рачно изработена на барање само за вас. Вештачко-ленената ткаенина е изработена од полиестер од 270 гсм што овозможува оваа Сина Завеса целосно и безбедно да се пере во машина. Завесите се декоративни, А не затемнување. Филтрацијата на светлината е 50% : собата ќе биде темна кога е затворена и ќе обезбеди приватност,. сепак, нема целосно да ја блокира светлината. Карактеристики : . - Стил : Модерен Во Средината На Векот. - Предмет : Апстракт. - Боја : Сина. - Шема : Апстракт. - Италијанско Мастило Со Висока Густина. - Тип На Заглавие За Третман На Прозорци : Џеб За Прачка. - Филтрација На Светлина : 2.5/5. Не затемнување. - Полу-Чиста Вештачка Постелнина. - Машина За Перење. - Рачно изработени На Барање. - Достапни Се соодветни Перници, Покривка, Ѕидна уметност и Килими. - Неколку големини достапни италијанско Мастило со Висока Густина. Прозорец Третман Заглавие Тип : Прачка Џеб. Достапни Се соодветни Перници, Покривка, Ѕидна уметност и Килими. Машина За Перење.

Детални спецификации