.

Универзитетот чудовиште Саси Сали Костим За Возрасни

Универзитетот чудовиште Саси Сали Костим За Возрасни

DEN 959.84

Од стока
Во магацинот

Универзитетот чудовиште Саси Сали Возрасни Костим Чудовишта Универзитетот Саси Сали Возрасни костим вклучува фустан со одвојливи опашка, кошула, пар на нога затоплувачи и ракавици и глава. Знаеме дека го сакаш Чудовиштето. исто како што прават децата и со објавувањето На Универзитетот Чудовиште, оваа година можете да влезете во возбуда со овој забавен костим За Ноќта на Вештерките!.

Детални спецификации