.

Лило & Бод Девојки Извезени Дуксер И Џогер Панталони Во Собата, 2-Парче, Големини 4-16

Лило & Бод Девојки Извезени Дуксер И Џогер Панталони Во Собата, 2-Парче, Големини 4-16

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Надвор од овој светски стил и удобност со екипажот На Лило; стил на пуловер; долги ракави со вградени манжетни; врзан раб; извезен преден дел; графика на левата рака. Карактеристики на џогерите : Опуштено вклопување; заострена нога; стил на влечење; еластичен појас со вратоврска за врвка; графика на секоја нога . - Дизни, Сите Права Се Задржани. Лило & Бод Дуксер И Џогери Во Собата За Девојки.

Детални спецификации