.

Крајола Бебе Ајкула Гигант Боење Страници

Крајола Бебе Ајкула Гигант Боење Страници

DEN 94.08

Од стока
Во магацинот

Овој сет На Страници За Боење "Крејола Џин" содржи 18 сцени за боење со супер големина со ликови Од Бебешка Ајкула. Гигантските Страници за Боење им даваат на децата многу дополнителна просторија за која копнеат со часови креативно време за боење! Секоја страница во овој сет е 19.25 х 12.75 и исполнета со голема уметност погодна за деца која е совршена за прикажување. Тоа е одличен подарок за девојчиња и момчиња кои се обожаватели на Песната И ТВ-шоуто Бебе Ајкула. Спарете го овој комплет за боење со свежа кутија Креола Боички или Обоени Моливи (продадени одделно) за прекрасна идеја за подарок во комплет. Страници за Боење На Џиновска Ајкула крејола : СТРАНИЦИ ЗА БОЕЊЕ НА ЏИНОВСКИ ГИГАНТИ КРЕЈОЛА : Карактеристики 18 екстра големи Страници за Боење На Ајкули За Бебиња. Придружете се на омилените ликови Од Бебешка Ајкула во супер-големина авантура за боење!. ПОДАРОК ЗА БЕБЕШКА АЈКУЛА : страниците за Боење се секоја 19,25 х 12,75 и имаат омилени ајкули од Песната За Бебешка Ајкула. Прави одличен подарок за деца на родендени и празници, само спарете Се Со Боички Од Креола (продадени одделно).

Детални спецификации