.

Пејок 4 Години Бебе Девојки Слоевит Тул Туту Фустан Девојки Лето Симпатична Боја Лизга Фустан Роденденска Забава Мрежа Принцеза Фустани

Пејок 4 Години Бебе Девојки Слоевит Тул Туту Фустан Девојки Лето Симпатична Боја Лизга Фустан Роденденска Забава Мрежа Принцеза

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Девојки Лето Симпатична Боја Лизга Фустан Роденденска Забава Мрежа Принцеза Фустанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе.Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно и поубаво. Одлично за секојдневна, Дневна или забавна фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња.Девојки Лето Симпатична Боја Лизга Фустан Роденденска Забава Принцеза Фустанесезона : Лето : Девојка Повод : Секојдневна Текстура : Тип На Памучна Шема : печатење должина На Ракавот : Стил Без Ракави : Моден Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот.ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден! Памучни Фустани За Девојчиња. Детски Натпревар Цвет Девојка Фустан. Дете Елегантен Мрежест Фустан. Деца Лето Секојдневен Сарафан. Девојките Тул Цвет Принцеза Венчаница.

Детални спецификации