.

Термос не'рѓосувачки челик изолирано шише со вода со слама, 24oz, розова

Термос не'рѓосувачки челик изолирано шише со вода со слама, 24oz, розова

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Започнува ладно. Останува ладно. Шишето со вода од не'рѓосувачки челик 24oz од серијата Икона ™ од Термос ве одржува хидрирани да го преземете денот. Од базата Griptec ™ до супериорната вакуумска изолација и трајната вистинска палто ™ финиш, иконата ™ серија од Термос е прослава на она што нè натера да напредуваме повеќе од еден век : прецизен дизајн, внимателен инженеринг и немилосрдна желба да ги направи деновите на луѓето Полесно, секој пат. Исто така опремена со издржлива стожерна слама направена со Тритан ™ од Истман* и широко отворање на устата за да останете во чекор со вашиот напорен ден. Нема детали што остануваат зад себе. Не за употреба со топли течности. Безбедна машина за миење садови (врвна машина за миење садови безбеден за дополнителна погодност.) Термос ™ вакуумска изолација технологија за максимално задржување на температурата направена со високо квалитетен 18/8 не'рѓосувачки челик. Широко отворање на устата за лесно чистење и сместување на мраз. Издржлива врвна слама направена со Тритан ™ од Истман*. Griptec ™ технологија за тивка, мека допир, база што не се лизга. Безбедна машина за миење садови (врвна машина за миење садови безбедна за дополнителна погодност).

Детални спецификации