.

Земјите „Крај на женскиот дожд“ водоотпорен палто

Земјите „Крај на женскиот дожд“ водоотпорен палто

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Нема чадор? Нема проблем. Нашиот водоотпорен мантил е ваша одбрана од незгодно време. Дизајнирано да ги чувате влажните работи додека лагер за копче ви овозможува да ја диктирате вашата топлина. Неговиот класичен стил работи секој ден и секој ден - не е потребна посебна пригода. (Но, слободно облечете го за поголеми настани.) Загарантирано е да ве остави суви, така што ќе пристигнете да изгледате како полиран како кога заминавте. ?? Оценка на температурата? Потопло : -3? до +19? Фаренхајт. Дознајте повеќе водоотпорни со запечатени споеви, така што останувате сув аспиратор до изолираниот лагер со копчето на HEM, додава дополнителна топлина кога е потребно прилагодување на аспираторот обезбедува целосна покриеност или лесно се отстранува скриеното затворање на предвремено со двонасочен патент за проветрување и мобилноста што може да се отстрани, додава стил и форма Страничните џебови со скриено затворање на предвремените предмети ги чуваат предметите суви и безбеден задниот отвор над должината на коленото 100% полиестерска обвивка, целосно наредена. Машинско миење. Увезени.

Детални спецификации