.

Инстантфигура Женска Компресија Слабеење Возење Велосипед Врв Со Кратки Ракави

Инстантфигура Женска Компресија Слабеење Возење Велосипед Врв Со Кратки Ракави

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Велосипедистите го сакаат Цврстиот Врв На Велосипед Со Патент за нивните велосипедски активности. Функцијата четврт поштенски патент на нашиот врв за велосипед го олеснува разладувањето по долго возење, додека ексклузивната ткаенина ќе ве одржува удобно за целодневно носење. Изберете од класичен неутрален црн врв или привлечете внимание во розова или црвена боја. Ги сакаме нашите смели опции за боја за друмски велосипедисти бидејќи сообраќајот што поминува сигурно ќе ве забележи и ќе ви помогне да бидете безбедни. За нашиот врв на велосипед со патент, носиме низа големини од S ДО XL. Цврст врв На Велосипед Со Патент за да ви дадеме најдобри перформанси. Оваа кошула за компресија прави да се чувствувате како да можете да направите што било. Оваа уникатна ткаенина носи како втора кожа за да ја добиете истата моќна компресија, плус екстремна удобност за целодневно носење. Инстантфигура Женска Компресија Слабеење Велосипедизам Краток Ракав Врвот.

Детални спецификации