.

Babysbule Женски Резервоарот Блузи Дозвола Плус Големина Жени Обичните Половина Ракав Цврста Чипка V - Вратот Спојување Маица Нето Предиво Блузи

Babysbule Женски Резервоарот Блузи Дозвола Плус Големина Жени Обичните Половина Ракав Цврста Чипка V - Вратот Спојување Маица

DEN 144.00

Од стока
Во магацинот

Плус Големина Женски Обични Половина Ракав Цврста Чипка V - Вратот Спојување Маица Нето Предиво Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу погоден за покажување наклонетост На Денот На Далиј3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Половина Ракав : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линијата што добивате : 1 ЕЕЗ Топ Бејбисбуле Женски Резервоари Клиренс Плус Големина Женски Обичен Половина Ракав цврсти Чипка V-Вратот Спојување Маица Нето Предиво Блузи. SOFT МЕКИ ТКАЕНИНИ : слатките секојдневни врвови за жени се изработени од предиум материјал, ткаенината е мека и нема значително да се намали при перење. Препорачано миење во машина ладно внатре кон надвор со слични бои/миење раце. ☀ НОВА ОМИЛЕНА КОШУЛА : Нашите графички/цврсти маици и врвови на резервоарот врвна ткаенина за дишење што ја отстранува влагата, кои се помеки и потрајни. Многу е удобен и еластичен за носење. Тоа е убава рамнотежа помеѓу удобноста и издржливоста. EASY ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА : ова писмо женски маици/ Секојдневни маици за графички принт/ смешна симпатична маица е секојдневна и разноврсна. Можете да го напикате во панталони, фармерки или здолништа за да добиете секојдневен, но стилски изглед. Совршен за секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. ☀ СИТЕ ПРИЛИКИ : Повик/Дома/Плажа/Партија/Шопинг / Работа / Училиште/Надвор/Свадба / Одмор/Дневно / Канцеларија/Патување / Трчање Стил/Денот На Вљубените. Различни видови стилови на носење го прават совршен за секоја сезона. Додадете во списокот со желби ако ви се допаѓаат нашите маици. ☀ Облека Нега : Предложете миење на рацете во ладна вода. Исушете рамно и не избелувајте.

Детални спецификации