.

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „Сонце на плажа“ Смешни цитати и изреки - портокалова, кафеава

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „Сонце на плажа“ Смешни цитати и изреки - портокалова, кафеава

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Сонцето на плажа, е вешто направено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на хумор со смешни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации