.

Машки Товарни Шорцеви Секојдневни Лесни Мулти-Џебни Шорцеви Со Права Нога Класично Лабаво Вклопување Се Протегаат На Отворено Шорцеви

Машки Товарни Шорцеви Секојдневни Лесни Мулти-Џебни Шорцеви Со Права Нога Класично Лабаво Вклопување Се Протегаат На Отворено

DEN 315.04

Од стока
Во магацинот

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА. 24 часовен одговор на линија. Qsless-слободен враќа . НЕКОЈ ПРАША . П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ви благодариме ШТО ЈА ИЗБРАВТЕ МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ Меки И Дише Меки шорцеви за мажи изработени од Полиестер, Спандекс,супер удобни,брзи суви и погодни за кожата со перформанси со ниско триење. овие шорцеви се совршени во текот на целата година,исто така, заземаат јога, тренингот или трчање, пешачење, спиење,лежење околу куќата итн. Стилот користи шорцеви за мажи, со еластичен појас и опуштено вклопување во областа за плен, лесно се вклопуваат повеќе видови на телесна линија, нудат удобност на удобност и стил од ден на ден, слободното време во цврста боја секогаш го води модниот тренд. Натпревар и Прилики шорцевите за мажи со патики и речиси секој врв. Совршен е за јога,вежбање, свест, тренинг, секаков вид тренинг или внатрешно или надворешно, или секојдневно носење, секојдневна облека, лежење дома. Водич за големина За да се осигурате дека вашата нарачка е задоволна, ве молиме погледнете ги информациите за големината на продавачот на сликата или описот. Можете да се консултирате со нас, ние може да ви даде најдобра големина план.

Детални спецификации