.

Машко Американско Американско Знаме Со Пустински Маскирни Стебла За Пливање Класични Шорцеви За Табла Со ЏЕБОВИ С-3ХЛ

Машко Американско Американско Знаме Со Пустински Маскирни Стебла За Пливање Класични Шорцеви За Табла Со ЏЕБОВИ С-3ХЛ

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Менс Брзо Суви Стебла За Пливање⛱ : 100% висококвалитетен полиестер, без брчки, брзо сушење, дише, лесен, безбеден, дише, удобна и пријателска за кожата ткаенина, може да го насочи контактот со кожата. Менс Одбор Шорцеви Со Решетката Поставата Дизајн Користи : сите наши пливање стебла се направени со нашата удобност технологија брзо сува ткаенина со мрежа поставата. Еластичниот појас со врвка за влечење може да ја истегне и фиксира половината за удобност и прилагодување. Менс пливаат стебла со џебови : одборот шорцеви сите добиваат два покрај џебовите. Тоа се машки еластични стебла за пливање на половината, а исто така и машки стебла за пливање со врвки. Печатени стебла За Пливање За Мажи ⛱ : овие шорцеви за сурфање може да се носат во и надвор од водата за време на летниот одмор. Нашите стебла за пливање користејќи технологија за сублимација на боја што овозможува графика живописни, живописни бои и удобен материјал ќе ви донесат кул лето! (Машинско перење или рачно перење со ладна вода препорачуваат, не користете белило.). ⛱Изненадување Одмор Подарок⛱ : Крајна заштита од сонце, нашите машки стебла за пливање обезбедуваат upf 50+ што ги блокира штетните ултравиолетови зраци на сонцето. Погоден е за разни водени активности како Што се Пливање, Сурфање, Бодиборд, Кајак, Риболов, Рафтинг итн. Убав подарок идеален за вашите мажи/ сопруг/ татко во ова лето. ⛱Менс Пливање Стебла Со Лагер Уши : одборот шорцеви машки костими за капење се погодни за пливање, плажа одмор и спорт, фитнес, или за дома итн и Костимите За капење Со Американско Знаме од нашиот уникатен моден стилски дизајн се најдобриот избор како машки костими за капење. Материјал : 100% Полиестер. ПАМЕТЕН ПОДАРОК : совршен избор За подарок За Божиќ/Божиќ, подарок за величествен подарок, подарок за годишнина, подарок за денот на мајките, подарок за денот на татковците, подарок за роденден, подарок за одмор итн. Препорака за големина : Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL за избор.Ве молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии.

Детални спецификации