.

Без граници машко и големо машко руно качулка

Без граници машко и големо машко руно качулка

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Убава Худи! Оваа машка руно качулка од без граници, главен гардероба што е тука за да остане, е направена во удобна ткаенина со класичен дизајн на пуловер. Предниот џеб за кенгур додава погодност за да можете да ги носите вашите најважни работи насекаде и има огромна силуета за дополнителна удобност со вашиот обичен стил. Исклучиво на. Материјал : 72% памук/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : прикачен аспиратор; ребрести половини и манжетни; Пигментна боја со миење на облека. Машка руно худи од без граници.

Детални спецификации