.

Бесплатна маичка со долги ракави со мосеци, со големина 4-18

Бесплатна маичка со долги ракави со мосеци, со големина 4-18

DEN 224.00

Од стока
Во магацинот

Предодредени да станат негов нов омилен, долгиот ракав со слободен склоп е направен во 100% памук за лесна удобност, завршена со задебелен шема на ленти и џеб од градите. Идеално под сè, од дуксери и јакни од руно кога температурите почнуваат да се спуштаат. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Еден џеб за лепенка во градите. Карактеристики : Сеопфатно печатење на ленти; странични парчиња. Лента со долги ракави за момчиња од слободно собрание.

Детални спецификации