.

Мода на Georgeорџ Машка целосна патент до големина до големина 3XL

Мода на Georgeорџ Машка целосна патент до големина до големина 3XL

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Секојдневниот удобност се среќава со безвременски стил со оваа машка качулка од Georgeорџ. Наречена со руно за пријатно чувство, оваа качулка е совршена за оние кул денови кога ситница со краток ракав не е доволно топла и јакна е премногу затрупана. Предното затворање на целото зип има премија за патент за дополнителна издржливост, додека аспираторот со дрес помага да се заштити од елементите. Две предни џебови ја комплетираат худи, која е достапна во разновидни стилови. Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Georgeорџ Машка мода целосна поштенска худи, до големина 3xl : тело : 90% полиестер, 10% памук. Поставена аспиратор : 60% памук, 40% полиестер. Машка худи. Поставување на руно на тело и ракави. Аспиратор со дрес со влечење. Затворање на предниот дел на зип. Долги ракави со манжетни со ребра. Две предни џебови. Ребреста директно полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, измијте ги темните бои одделно, само белилото на нехлор кога е потребно, смалете го суво ниско, ладно железо колку што е потребно.

Детални спецификации