.

Луг го обожаваат чизмот на Фузфорд Оксфорд

Луг го обожаваат чизмот на Фузфорд Оксфорд

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Излезете со стилското и пријатно женско слабо крзно - сосема нов багажник Lugz Perfect за сезоната на студено време. Со модерна мачка со крзно од крзно, ќе истражите нови височини со овој чипкач инспириран од чистење, чипка за чипка на глуждот. Модерен трим на крзно од крзно. Инспириран од планинар, чипка за чипка на глуждот.

Детални спецификации