.

Hanover Outdoor 4. ft. Ft. Др.

Hanover Outdoor 4. ft. Ft. Др.

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Чувајте ги отпадоците и канти за рециклирање уредни и без штетници со дрвен ѓубре и складирање на канти за рециклирање пролеано од Хановер. Невидливи отпадоци за отпадоци повеќе нема да ви го замаглуваат дворот или да го смрдат барака за складирање, наместо да ги чуваат надвор од очите и надвор од умот во една од овие едноставни, но сепак стилски бараки за складирање, дизајнирани да одговараат до две 60 лименки за отпадоци или канти за рециклирање . Прескокнете на една или двете капаци со двојни шарки кога го вадите ѓубрето или користете ги предните две врати за да ги преместите лименките за ѓубре во и надвор од бараката со леснотија. За да ги задржите штетниците надвор, бараката доаѓа со метал, заклучување на бравата што опфаќа најмногу комбинации или заклучени брави (не е вклучен катанец). Стабилно и издржливо, дрвената барака е изградена со природно дрво за да трае низ многу сезони. За сите ваши потреби за складирање на отворено, зависи од квалитетни производи од Хановер. Цврсто и издржливо : Направено со природно цврсто дрво, ова барака за складирање е изградено за да ги издржи надворешните елементи. Ергономски дизајниран за долготрајна употреба за да уживате во многу години . Собрани димензии на производот : 48 "H x 58.6" W X 36.2 "D (4 'x 4,9' x 3 '). Услугата на клиентите : Услугата за клиенти на Хановер е тука да помогне! Доколку имате потреба од делови за замена, делови поради оштетување во транзит или имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас и нашиот тим за услуги на клиентите ќе одговори во рок од 24 часа за да ви помогне . Дрвениот ѓубре и рециклирање на канти за складирање на корпи Двојни предни врати и врвни капаци на шарки. Цврсто, изградба на дрво со метален хардвер. Металната брава за заклучување сместува најмногу комбинирани или заклучени брави (не е вклучен и не е вклучен). Дизајниран да одговара на две 60 лименки за отпадоци или отпадоци за рециклирање. Има 2 предни врати. Има 2 предни врати. и 2 врати за капаци за да додадете ѓубре или пристап до внатрешноста со леснотија. Отворањето на вратата е 35,4 in. W x 26.3 in. H. 1 година Ограничена гаранција. 2 врати.

Детални спецификации