.

Џамии за движење на домашно движење во Бомбај, повеќе килим или тркач

Џамии за движење на домашно движење во Бомбај, повеќе килим или тркач

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Колекцијата на движење соодветно го доловува постојано менувањето на жешкиот нов изглед на денешната мода и дизајн, додека сè уште одржува класа и елеганција во највисоки погледи. Овие прекрасни обрасци со уникатен спој на бои ќе осветлат секоја просторија во вашиот дом. Секој килим е прицврстен во Индија со 100 проценти мека, луксузна волна. Кола за колекција на движење, повеќе бои и големини : мека кадифена завршница. Рачно се разгледуваше и раката заврши. Поддршка на памучно платно за издржливост. Материјал : 100 проценти волна. Рачно затегната. Традиционално. Отпорен на лизгање.

Детални спецификации