.

Инјектор за гориво Mahle O-Ring GS33510

Инјектор за гориво Mahle O-Ring GS33510

DEN 4319.84

Од стока
Во магацинот

Гард заптивките на Mahle® обезбедуваат производи за запечатување од светска класа кои им се веруваат OEMS и техничарите низ целиот свет. Инјектор за гориво Mahle O-Ring O-Ring GS33510 FITS Изберете : 2005-2016 Nissan Frontier 4 Cyl 2,5 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Детални спецификации