.

Фрагарн Еднобојни Летни Врвови За Жени, Женски Блузи Клиренс Тенок Фит Маичка Блуза Тесна Секојдневна Дневна Маица Сина, Л

Фрагарн Еднобојни Летни Врвови За Жени, Женски Блузи Клиренс Тенок Фит Маичка Блуза Тесна Секојдневна Дневна Маица Сина, Л

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Фрагарн Копче Надолу Кошули За Жени Цветни Печатење Туника Летни Врвови Облечени Обични Ѕвончиња 3/4 Ракав V Вратот Пролет Блузи3/4 должина ракав жени топсвенс 3/4 должина ракав топсменс лето блузи 2023 3/4 ракави блузи 3/4 должина ракави3/4 ракави блузи за жени блузи за жени облечени обични 3/4 ракав3/4 ракав кошули За Жени 3/4 Блузи За Ракави За Жени 3/4 Врвови На Ракавот3/4 Маици За Ракави За Жени Вашите Совршени секојдневни летни женски врвови, одлични за слоевитост или носење сами по себе.- Главна Карактеристика - - - >> > Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет>>>Лабав Дизајн, Основни фустани За Дневно>>> Ткаенина Што Дише, Мека И Лесна>> > Класичен V Врат /Блок Во Боја/ летен фустан со Ракави со Пруги>>> овој женски летен врв е погоден за секојдневно носење, лето, fall, работа, дипломирање, гостин на свадба, враќање дома, одмор или какви било други прилики.>> > Машина За Перење,Рачно Перење Препорачува. женски блузи и врвови облечени. женски блузи 3/4 ракав. женски блузи дозвола. блузи за жени секојдневно лето. женски врвови.

Детални спецификации