.

Климарното светло од Cuddl Duds Modern Fit Slim Straight Jogger

Климарното светло од Cuddl Duds Modern Fit Slim Straight Jogger

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Климарното светло од колекцијата Cuddl Duds Scrubs, каде што удобноста ја исполнува функцијата. Сега се нуди во ситни големини. Овој џогер е изработен од трајно 4-насочно истегнување, за да се обезбеди целосен опсег на движење. Антибактериската ткаенина обезбедува својства за намалување на мирисот што не се мие. Ogогер се издвојува со уникатни детали за кои е загарантирано да ве одржува удобно и организирано во текот на целиот ден 95% полиестер 5% Спандкс истегнете го со сребрена јонска анти-бактериска технологија. Современ вклопување џогер со 28 "Inseam. Предниот пораст 12 1/4" Подигнување на грбот 15 ". 2" Широк еластичен лента за половината со цртеж за безбедно вклопување во место за престој . 2 предни џебови еден со затворање на патент. 2 џебови на задниот дел од лепенка . 2 "Еластично затворање кај нозете на нозете. Јамка на држачот на левата страна.

Детални спецификации