.

Сет на главни мрежи, панели за завеси со чистачи

Сет на главни мрежи, панели за завеси со чистачи

DEN 703.84

Од стока
Во магацинот

Главниот сет на завеси од 4 парчиња ќе ве натера да изгледате како украс. Едноставно завршете ја просторијата со закачување на 4 -те парчиња поставени сите на една шипка. Комплетот за завеси има 2 текстурирани панели и 2 emroidered sheers. Секој панел филтрира светлина додека создава приватност во собата. Комплетот за завеси CASA 4 парче е достапен во повеќе бои и големини за да одговара на вашите потреби и тој е машина што може да се пее за лесна грижа, така што вашата соба секогаш ќе бара нагоре. Вклучува сè што ви треба : 2 текстурирани панели и 2 emroidered sheers. Џебови на прачки за лесно виси. Лесно одржувано со машинско миење за да може вашата соба секогаш да изгледа одлично. Достапно во повеќе големини и бои за да одговара на вашите потреби. Секоја големина на панелот : 27 "W x 84" H.

Детални спецификации