.

Titleist Dt TruSoft Топки За Голф, Користени, Aaaa Квалитет, Пакет

Titleist Dt TruSoft Топки За Голф, Користени, Aaaa Квалитет, Пакет

DEN 263.68

Од стока
Во магацинот

Нема исеченици или оштетувања што ќе го променат растојанието, траекторијата или патеката на летот. Мали несовршености како губење на сјај, гребнатини и мала промена на бојата. Обезбедување квалитет : Премиум рециклирани и реновирани топчиња за голф од Пг Голф се подложени на ригорозни процеси на инспекција и реновирање за да се обезбеди нивниот квалитет. Ефективни : Премиум рециклирани и реновирани топчиња за голф од водечката светска компанија за користени топчиња за голф, Пг Голф, се подостапни во споредба со новите топчиња за голф.Во близина На Нане Одделение( ААА) : Мали козметички флеки, но загарантирана игра-достојни.

Детални спецификации