.

Лола Темно Чоколадо Цреша Енергија Бар, 1. оз, кт

Лола Темно Чоколадо Цреша Енергија Бар, 1. оз, кт

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Нема Вина Темно Чоколадо Цреша, Лола Закуски Гразиела Веганските Пробиотски Шипки Се направени со едноставни состојки по вкус вкусни преполни со моќност од 1 милијарда пробиотик Цфу (единици за формирање колонија) за да помогнат во подобрувањето на апсорпцијата на протеините, зајакнување на енергијата и поддршка на дигестивното и имунолошкото здравје. Може да се чувствувате добро знаејќи ги вашите грицки за јадење со придобивки. Растителна Основа. Пробиотик. Пребиотик. Глутен Слободен. Соја Слободен. Не гмо. Веган.

Детални спецификации