.

Уникатен Разбој Цврст Тепих Од Бушава Слонова Коска 8' Тркалезна Цврста Модерна Совршена За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Уникатен Разбој Цврст Тепих Од Бушава Слонова Коска 8' Тркалезна Цврста Модерна Совршена За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

DEN 2720.00

Од стока
Во магацинот

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја. Бујната текстура на овој килим додава удобност и стил во секоја просторија. Изберете од различни големини, форми и бои за украсување на вашиот дом и подигнување на секој простор. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Детални спецификации