.

Модвеј Регент Јадење Страна Стол Ткаенина Во Собата на во Лагуна

Модвеј Регент Јадење Страна Стол Ткаенина Во Собата на во Лагуна

DEN 2767.84

Од стока
Во магацинот

Транспортирајте го вашиот декор во поедноставно време со Столчето За Јадење Регент. Обликуван со шик и елегантен изглед, Регент има фино тафтувани копчиња, облоги за нокти со навртки и кралско седиште великодушно обложено во пена и тапацирано во полиестерска ткаенина. Регент доаѓа со капачиња за стапала што не означуваат, заострени дрвени нозе и работи добро и во модерните и во традиционалните трпезарии. Сетот Вклучува : . Дворегентен Трпезариски СТОЛ ШИК ДЕТАЛ-Воведете софистицираност со извонредна облога на ноктите и тафтувани детали. Регент е совршен избор за домаќин на елегантни вечери. Исто така популарен во дневните соби како акцент стол. СУПЕРИОРНА КОНСТРУКЦИЈА-Стручно конструирана Со мрежи и пружини за да спречи доделување, великодушно обложена пена и дрвени нозе со капачиња што не означуваат, Регент обезбедува врвно искуство за седење. ФИН тапацир-Тапациран во полиестерска ткаенина, овој современ модерен страничен стол додава разлика во трпезаријата или дневната соба. Нозете на столот доаѓаат подвиткани под седиштето на столот под размавта. МОДЕРЕН СТОЛ За БИРО - охрабрувачка цел каде и да седи, Регент го подобрува традиционалниот декор и восхитувачки се спарува со дрвени клупи и други области за пишување и читање. Удобно за секојдневна употреба. ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ-нежен песочен часовник во облик и разгорени задни нозе, носи стилски сјај на вашата забава. Димензии на столот : 25 "Л х 22" В х 36 " Ч; Максимален Капацитет На Тежина : 286 фунти.

Детални спецификации