.

Сенка-Димензионална Скулптура Ѕид Уметност-Разнобојни Внатрешна Хартија, Бела Позадина, Бела Дрвена Рамка

Сенка-Димензионална Скулптура Ѕид Уметност-Разнобојни Внатрешна Хартија, Бела Позадина, Бела Дрвена Рамка

DEN 382.40

Од стока
Во магацинот

Оваа скулптура за ѕидна уметност што предизвикува размислување ќе додаде длабочина, топлина и димензија на секоја дневна соба, спална соба, ходник или канцеларија. Прекрасна тркалезна тродимензионална скулптура е совршено инкапсулирана во црна сенка бела рамка. Меките пастелни тонови на бои го прават совршено парче за заживување на празните ѕидови кои имаат потреба од уметнички поттик. В. И. П. Апстрактна Преодна Ѕидна Уметност Од Бела Хартија Во Сенка : тродимензионални уметнички дела од хартија во рамка ОД МДФ. Сенка кутија со стакло. Вклучува хардвер за монтирање на ѕид. Оваа Ставка е Оценета За Суви Локации, Што Значи дека може да се Користи во Затворен простор Што Вообичаено не Подлежи на Влага. Може Да Вклучува Локација Која Е Предмет На Привремена Влага Обезбедена Вентилацијата е Соодветна За Да Се Спречи Каква Било Акумулација на Влага, како Што е Бањата.

Детални спецификации