.

Ступел Индустрии Среќен Џек-О-Фенер Насмевка Графичка Уметност Сјај Сива Пловечка Рамка Платно Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Тејлор Шенон Дизајни

Ступел Индустрии Среќен Џек-О-Фенер Насмевка Графичка Уметност Сјај Сива Пловечка Рамка Платно Печатење Ѕид Уметност, Дизајн

DEN 3461.76

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво Со Индустриите За Декор На Домот Ступел Врамени Пловечки Платно Ѕидна Уметност. Нашето врвно рачно испружено платно е безбедно монтирано во цврста лесна рамка. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на пловечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7" Дебела Пловечка Рамка е совршено надополнување на Нашата Ѕидна Уметност во стилот на платно. Ние користиме само најквалитетни мастила во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено преку издржлива дрвена основа, а потоа безбедно монтирано во Модерна Рамка За Кутии. Димензии : 25 х 1.7 х 31 Рамка, 24 х 1.5 х 30 Платно Уметност. Големините На пловечката Рамка Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,7 х 21 Преголеми : 25 х 1,7 х 31. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Уметничкото дело Се Однесува На : Тиква, Ноќта на Вештерките, Џек-О-Фенер, Насмеани, Сезонски. Дизајн На Тејлор Шенон дизајни.

Детални спецификации