.

Линум Домашен Текстил Алара Персонализирана Турска Пестемална Крпа

Линум Домашен Текстил Алара Персонализирана Турска Пестемална Крпа

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Од туш до плажа, Линум Домашен Текстил Алара Го Персонализираше Турскиот Комплет За Пешкири од 2 Парчиња опремува тело за авантури во вредност од лето - и пошироко. И крпата за раце и крпата за капење со великодушна големина се извираат од ултра-апсорбирачки, брзо сушење 100% турски памук. Рачно врзаните реси означуваат најголемо внимание на деталите.Димензии : Рака пешкир : 38 L x 23w во.Бања/Плажа пешкир : 70 L x 38 W во. Комплетот вклучува 1 крпа и 1 крпа за раце. Изработен од 100% турски памук. Монограмиран пешкир поставен со рачно врзани реси. Вашиот избор на достапни бои. Брзо сушење и лесен.

Детални спецификации