.

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Десно Свртена Кон Пресечен Тросед, Морнарица

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Десно Свртена Кон

DEN 8927.20

Од стока
Во магацинот

Шик Домашно Копче Тафтувано со Сребрена Облога За Нокти Сребрен Метал Y-Нога Десно Свртена Кон Пресек Троседот Морнарица Елегантен кадифен пресек троседот со кочија Морнарица кадифе десно свртено пресек со нозе во форма на сребрен Тон И трим За нокти современ отстранлив копче тафтувано седиште и раце за додаден стил вклучени Перници за Фрлање.

Детални спецификации