.

Канон, CNMGPR21C, GPR - Боја Тонер Кертриџ, Секој

Канон, CNMGPR21C, GPR - Боја Тонер Кертриџ, Секој

DEN 497.60

Од стока
Во магацинот

Копир тонер е дизајниран за употреба Во canon image Runner C4580 I. Canon GPR - 21 Оригинален Тонер Кертриџ, 1 Секој (Количина) Компатибилен СО C4580 I. Богати, живописни резултати. Сигурен и сигурен. Произведени за да работат со прецизност.

Детални спецификации