.

Каролини Богатства SC9487CHF АКИТА САД Патриотско Американско Знаме Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На Куќа, разнобојна

Каролини Богатства SC9487CHF АКИТА САД Патриотско Американско Знаме Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На Куќа, разнобојна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства SC9487 CHF АКИТА САД Патриотско Американско Знаме Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На Куќа, повеќебојно Знаме Платно Големина На Куќа со раса специфични уметнички дела Акита од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Ова Знаме Платно Куќа Големина е од каролини богатства колекција Сад Патриотски. Тешки Полиестер Куќа Големина Декоративни Ракав Пол Знаме. Секое знаме има димензии приближно 28 х 40 инчи. Ова знаме е зашиено и направено едно по едно и може малку да се разликува по големина. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Столбот и држачот на знамето не се вклучени и треба да се купат одделно. Знамето е отпечатено од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. Секое знаме е отпечатено во целосна боја и тие бои се топлина поставена за издржливост. Ова Големо Знаме е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Детални спецификации