.

Металик Злато Ѕвезди Патка Бренд Селотејп Двор Ролна

Металик Злато Ѕвезди Патка Бренд Селотејп Двор Ролна

DEN 462.88

Од стока
Во магацинот

Златни Ѕвезди Патка Лента Бренд Селотејп Е едноставно решение за вашите најтешки и најкреативни занаетчиски или самостојни проекти. Користете отпечатоци од Ленти За Патки за да ја подобрите вашата најнова поправка низ куќата, украсете го и прилагодете го вашиот простор или дури направете шарен паричник или роза. Нудејќи го истиот доверлив квалитет и издржливост како оригиналната Селотејп На Брендот Duck®, тој е совршен медиум за поправка, изработка, украсување и модни проекти. Металик Злато Ѕвезди патка бренд Селотејп 1.88 инчен х 10 yds. Идеален за занаетчиствапликации, координирање на поправки и материјали за кодирање во боја. Солзи лесно со рака без виткање и одговара на нерамни површини.Одлична адхезија на широк спектар на површини како ткаенина, винил,кожа, пластика, метал и ламинати. Секоја ролна е долга 10 јарди.

Детални спецификации