.

Лолои Втори Маргот Мат-Антички Мудрец 2'-6 11'-6

Лолои Втори Маргот Мат-Антички Мудрец 2'-6 11'-6

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Лесно на очите, удобно на нозете. Нашата прва колекција со cloud pile quile, Колекцијата Маргот се омажи за луксузното чувство на кадифен куп со издржливост на печатен килим. Маргот има безвременски и класични дизајни, во неверојатно кадифна текстура слична на облак во која едвај чекате да ги потонете нозете. Стилските традиционално инспирирани дизајни од нашата колекција Маргот извонредно комбинираат издржливост, достапност и дизајн напред. Издржлив во градежништвото, колекцијата Маргот е моќност на полиестер. Нуди долг живот, одржувајќи ја својата текстура, боја и целокупната убавина во годините што доаѓаат. Дизајните од колекцијата Маргот зрачат со елеганција и раскош со традиционално инспирирани мотиви кои никогаш нема да излезат од мода. Се одликува со античка основа во боја со акценти на дизајнот на русет и мудрец. Овие дизајни со моќност се сложено изработени со користење на најсовремена технологија која овозможува детали што не можат да се реплицираат рачно, истовремено обезбедувајќи високо ниво на издржливост. Тепих рампа препорачува да се спречи лизгање. Овој тркач од 2'-6" х 11'-6" е идеален за ходници, влезови, спални соби и кујни. Одлично за раскинување на декор простори, добар тркач природно може да ги оддели приватните области на вашиот дом како спални соби од други заеднички простории, како што се трпезарија или кујна.

Детални спецификации