.

Камена Куќа Белведере Утешител Во Собата, Кралот

Камена Куќа Белведере Утешител Во Собата, Кралот

DEN 777.44

Од стока
Во магацинот

Донесете земјен допир во вашата спална соба Со Комплетот За Утешител Белведере. Прекрасната постелнина е убаво украсена со украсен брокатен дизајн кој е омекнат со кремасти неутрални со златни и сиви акценти на чист памук. Комплетниот / Кралицата Сет Вклучува : Еден 96"L x 92"W Утешител И Два 20"l x 26"W Стандардни Шеми. Кралскиот Сет Вклучува : Еден 96"L x 110"W Утешител и Два 20"L x 36"W Кралот Шамс. Шамс функција затворање патент.

Детални спецификации