.

Голден Стејт Вориорс Фрости Руно

Голден Стејт Вориорс Фрости Руно

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Нашето најпродавано Фрлање Ладно Руно е нашето најпопуларно ќебе за фрлање на пазарот и совршен придружник на Нашата Ладна Перница. Изработен е од ладен врв, висок куп шерпа материјал кој е топол и пријатен. Изгледа и се чувствува луксузно, но сепак е доволно практично да се земе насекаде. Се одликува со недооценена лепенка со печатено лого на тимот и облога во боја. Совршено е за задно вртење, стадион или гледање на играта дома и е идеално за декор на студентски дом, тинејџерски соби, возење со автомобил, воздушно патување, кампување и многу повеќе. Оди каде и да правиш, и може да се пере во машина. Тоа е исто така совршена идеја за подарок за љубителите на спортот млади и стари, а и на вашето куче ќе му се допадне! Карактеристики нба Голден Стејт Вориорс Ладен Руно Ќебе Натпревари Ладен Перница машина за перење агол-поставена крпеница со печатени логокоми подготвена за подарок со боја лента лак спецификации големина : 50" х 60"Тим : Голден Стејт Вориорслига : Нбаматеријал : Полиестер - ШКУ : ЛОГОК31797 Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на фан продавница од Фанатици. Машина за перење, линија сува. Увезени. Официјално лиценциран. Доаѓа преклопен и спакуван со врзана лента. Мерки прибл. 50" х 60". Апликација за зашиена ткаенина со сублимирана графика. Марка : Логото Брендови. Дебела тимска боја. Материјал : 100% Полиестер. Висок куп шерпа ткаенина.

Детални спецификации