.

8-7 8 Dodge, Mitsubishi Спојката Комплет Одговара изберете: 1987-DODGE RAM МЕМОРИЈА 50, 1994-MITSUBISHI МОЌЕН МАКС

8-7 8 Dodge, Mitsubishi Спојката Комплет Одговара изберете: 1987-DODGE RAM МЕМОРИЈА 50, 1994-MITSUBISHI МОЌЕН МАКС

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Основана во 2012 Година, Platinum Driveline обезбедува висококвалитетни автомобилски производи со магацини во Сент Луис, МО, Лос Анџелес, КАЛИФОРНИЈА и Кверетаро, мексико. Платинумската Погонска Линија нуди целосна линија на делови за рачен менувач на спојката, вклучувајќи, замаци, комплети за спојки од 5 парчиња, хидраулика на спојката и алатки за усогласување. 100% од нашите производи се тестираат за да се исполнат или надминат оем вклопување, форма и перформанси. Ве молиме посетете не за да го видите нашиот онлајн каталог и да дознаете повеќе за сите производи што ги нудиме. Секоја компонента е конструиран и произведени за беспрекорна performance Premium триење материјал за висока отпорност на топлина и подобрени durability Maximum вртежен момент трансфер за гарантира performance Highly Обучени за Поддршка на Корисниците на располагање да одговориме на сите ваши технички questions We брод надвор од ист ден за нарачки примени секој работен ден од 2 : 00 CST се Вклопува Одберете : 1987-1989 DODGE RAM меморија 50 4 Cyl 2.6 L 1994-1996 МИЦУБИШИ СИЛЕН MAX 4 Cyl 2.3 L 1991-1992 МИЦУБИШИ СИЛЕН MAX / S 4 Cyl 2.4 L 1990 МИЦУБИШИ SPX 4 Cyl 2.4 L 1984-1986 DODGE КАРАВАН 4 Cyl 2.6 L 1987 CHRYSLER ОСВОЈУВАЊЕ 4 Cyl 2.6 L 1993 МИЦУБИШИ СИЛЕН MAX / S 4 Cyl 2.3 L 1981-1983 DODGE D50 4 Cyl 2.5 L 1990-1993 DODGE RAM меморија 50 4 Cyl 2.3 L 1980,1984-1986 DODGE D50 4 Cyl 2.6 L 1987 DODGE КАРАВАН 4 Cyl 2.5 L 1987-1988 МИЦУБИШИ СИЛЕН MAX / S 4 Cyl 2.5 L 1997-1999 МИЦУБИШИ MONTERO 4 Cyl 2.3 L 1983-1987 МИЦУБИШИ STARION 4 Cyl 2.6 L 1989 МИЦУБИШИ SPX 4 Cyl 2.5 L 1985,1987 DODGE МИНИ RAM меморија, 4 Cyl 2.6 L 1979-1982 ПЛИМУТ СТРЕЛКА 4 Cyl 2.5 L 1983-1986 МИЦУБИШИ MONTERO 4 Cyl 2.5 L 1984-1986 DODGE ОСВОЈУВАЊЕ 4 Cyl 2.6 L 1986 МИЦУБИШИ СП / SPX 4 Cyl 2.5 L 1984,1986 DODGE КРАЛСКАТА 4 Cyl 2.6 L 1978,1982-1983 DODGE CHALLENGER 4 Cyl 2.6 L 1979-1983 ПЛИМУТ SAPPORO 4 Cyl 2.5 L 1988 DODGE МИНИ RAM меморија, 4 Cyl 2.5 L 1985 МИЦУБИШИ СП 4 Cyl 2.5 Л и повеќе - додадете го вашето возило на нашите одговара елемент за да се провери.

Детални спецификации