.

Ступел Индустрии Розови Цветови Во Шапка Бо Глам Модни Книги Модерно Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност, 14, Дизајн На Рос Русева

Ступел Индустрии Розови Цветови Во Шапка Бо Глам Модни Книги Модерно Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност,

DEN 337.76

Од стока
Во магацинот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со сива рамка од дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 11 х 1.5 х 14 Врамени. Нашите отпечатоци од гикли се внимателно монтирани на издржлива подлога од МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Рос Русева.

Детални спецификации