.

Примарни Сребрени Сребрени Сребрени Месечини И Ѕвездени Мини Обетки

Примарни Сребрени Сребрени Сребрени Месечини И Ѕвездени Мини Обетки

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Додадете небесен допир во вашиот секојдневен стил со овие сребрени мини обетки на месечината и ѕвездите. Овие обетки од 9х8мм прикажуваат дизајн на лице на полумесечина ладен со мала треперлива ѕвезда за волшебен изглед. Обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад овие обетки се одлични за секоја секојдневна или свечена облека.Метална Тежина : 0,76 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Месечина И Ѕвезда Мини Обетки За Обеткипол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Сребрена Боја На Стерлинг : Бели Димензии : 9мм х 8ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Индија Сребрена, Цврста, Пост и Туркање Назад.

Детални спецификации