.

Ли® Машко Екстремно Движење Директно Вклопување Технолошки Товар Кратко

Ли® Машко Екстремно Движење Директно Вклопување Технолошки Товар Кратко

DEN 286.40

Од стока
Во магацинот

Ли® ги зеде своите испробани и вистински товари и им даде современ пресврт во Овие Технолошки Шорцеви Со Директно Вклопување Во Екстремно Движење. Направени со ткаенина за истегнување на перформансите за екстремна удобност во движење, овие шорцеви беа направени за акција. Појасот за држач за кошули ја држи вашата кошула напикана и изгледа остра, без разлика колку брзо се движите. Додека пространите товарни џебови ги чуваат технолошките најважни работи безбедни и практични. Направени со директно вклопување за елегантна силуета, овие товари се движат од работа за да си играат со леснотија. Облечете го со копче надолу за состаноци на отворено или вашата омилена работа за завршување на работата. Директно вклопување. Кошула грипер појас. Перформанси рашири ткаенина. 97% полиестер, 3% спандекс. 10 " инсем. Стил #104187829.

Детални спецификации