.

Млади Сиетл Морнари Хедер Греј Маица

Млади Сиетл Морнари Хедер Греј Маица

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Уживајте во тимскиот дух на вашиот млад навивач со Оваа Маица На Сиетл Маринерс. Класичната конструкција на маици и меката ткаенина нудат удобност при секое носење. Око-фаќање Сиетл Морнари графика се совршен финиш. Сиетл Морнари Момчиња 4-18 СС Маичка 9К3БХМБВЦ XL14/16.

Детални спецификации