.

Дизни Принцезата Partyел Базен Партија

Дизни Принцезата Partyел Базен Партија

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Забавата На Базенот На Дизни Принцезата На Disел обезбедува место за дополнителна игра со преправање со помош на специјална кукла за када (продадена одделно). Инспириран од магичното грото На Arел од филмот, овој базен за играње вода е дизајниран за употреба на маса. Може Да се наполни со вода за inел да плива и исто така вклучува блескав, проѕирен слајд што води во базенот. Вклучени со овој детски сет за играчки се двајцата пријатели На Arел Флаундер и Себастијан, кои можат да седат покрај базенот или сами да одат во вода. Други додатоци и карактеристики вклучуваат чадор, дневен стол, крпа, пар очила за сонце и чаша "удар". Овој сет се препорачува за возраст од 3 и повеќе години. Забава Во Базенот на Принцезата дизни : ел : базен што може да се наполни со вода и блескав слајд. Вклучува 2 пријатели На friendsел Флаундер и Себастијан, чадор, лежалка, пешкир, очила за сонце и чаша "овошен удар". Дизни Принцеза Играчка кукла не се вклучени.

Детални спецификации