.

Елф Течен Мат Кармин - Бери Шербет

Елф Течен Мат Кармин - Бери Шербет

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

3 Пакет!. Овој Течен Мат Кармин постигнува долготраен, прекрасен мат финиш. Формулата е збогатена Со Витамин Е за да помогне во негувањето и состојбата на усните. Тенкиот апликатор во форма на дијамант ви дава беспрекорна апликација со само еден удар! Состојкисизодекан, Кватерниум - 18 Бентонит, Хидрогенизиран Полибутен, Триаконтанил пвп, Пропилен Карбонат, Феноксиетанол, Каолин, Токоферил Ацетат (Орл). Може да содржи : титаниум Диоксид (CI 77891), Железни Оксиди (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Црвено 28 Езеро (CI 45410), Црвено 7 Езеро (CI 15850), Црвено 6 Езеро (CI 15850), Виолетова Манган (CI 77742), Сино 1 Езеро (CI 42090). 3 Пакет! ЕЛФ Козметика. Течен Мат. Кармин. Бери Шербет.

Детални спецификации