.

Женски Врвови Со Кратки Ракави Цветни Кошули За Печатење Замав Плус Големина Туника Копче Нагоре Маици Плисирани Течни Маици Хенли В Вратот Блуза Сина М

Женски Врвови Со Кратки Ракави Цветни Кошули За Печатење Замав Плус Големина Туника Копче Нагоре Маици Плисирани Течни Маици

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Здраво Пријатели, ви Благодариме за Посетата НА JGGSPWM. Ви Посакувам Пријатно Шопинг Патување. JGGSPWM Е Професионален Моден Бренд Кој се Фокусира На Популарната Модна Женска Облека што Може да Ги Задоволи И Вистинските и Разумните Модни Потреби. Повеќе Ставки За Дозвола Се Достапни Со Кликнување Овде.☞Пролет Трендовски Попуст/Зделки За Сезоната На Празници/Зимски Заштеди КЛИРЕНС JGGSPWM Летни Резервоари Блузи За Жени Плетен Квадрат Врат 2023 Блузи / JGGSPWM Женски Врвови Плус Големина Скриј Стомачна Туника 2023 Лето Плисирани Туники за Нишање / JGGSPWM Женски Неонски Едноделни Костими за Капење / JGGSPWM Женски Еластичен Струк Должина На Коленото Секојдневни Памучни Бермуди Нашата Продавница Ќе ажурирајте Ги Трендовските И Модерни Женски Врвови Секој Ден. Можете Да Не Следите И Да Ги Проверувате Новите Производи Секој Ден И Да Се Надевате дека Ќе Ви Обезбедиме Задоволителна Услуга. Уживајте Во Вашето Време За Купување! Мојот Dear JGGSPWM Жени Краток Ракав Блузи Цветни Печати Кошули Замав Плус Големина Туника Копче До Маици Плисирани Тече Маици Хенли V Вратот Блуза Сина MProduct Специфики : . Марка : JGGSPWM. Материјал : 65% Полиестер, 35% Памук. Шема : Цветни Печати. Стил На Ракав : Краток Ракав. Пол : Жени. Вклучен Пакет : 1* Табела Со Големина На Врвови : 0 Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95-110см/37.40-43.31 "Рамо : 35.5 см/13.98 "Должина : 70см/27.56" . Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100-115см/39.37-45.28 "Рамо : 37см/14.57 " Должина : 71см/27.95". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105-120см/41.34-47.24 "Рамо : 38.5 см/15.16 "Должина : 72см/28.35". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110-125см/43.31-49.21 "Рамо : 40см/15.75 " Должина : 73см/28.74". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115-130см/45.28-51.18 "Рамо : 41.5 см/16.34" Должина : 74см/29.13 " П Што Се Чувствува Удобно, Пријатно, Меко и Лесно. ●Материјал€ : 65% Полиестер, 35% Памук. Нежна И Удобна Ткаенина со Модни Стилови. €Прилика} : Овие Врвови Се Совршено Прилагодени за Сите Прилики Како Што Се Носење Секојдневно, Канцеларија, Теретана, Јога, Одмор, Плажа, Излети, Забава, Клуб, Датум, Викенд, Шопинг И Така Натаму. €Натпревар ● Тоа е Едноставен, Но Никогаш Застарен Стил Кошули За Било Која Возраст. Можете Да Го Облечете Со Здолниште, Панталони или Јакни или Да Го Носите Секојдневно Со Фармерки, Шорцеви. Напикано или Навлечено Однапред ќе ви Даде Врвен Изглед.

Детални спецификации