.

Зингз и Тингз Фонтана Од Желади 23х23х38

Зингз и Тингз Фонтана Од Желади 23х23х38

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Подобрете го вашиот дом со оваа прекрасна водена карактеристика што ќе додаде елемент на спокојство и стил на секој простор! Од акцент на двор до градинарска уметност до декор за дневна соба, оваа фонтана е зачудувачко парче што обезбедува изобилен воден амбиент. Изработени од полирезин, фиберглас и камен во прав за да создадат неверојатна карактеристика на водата за вашиот дом. Украсете го вашиот простор со оваа мирна фонтана! Ставете во вашата градина, двор, дневна соба или бања како стилски домашен декор и аудитивен амбиент што ќе ги олесни вашите гости. Лесно исчистете ја прашината од фонтаната или избришете ја со влажна крпа по потреба.

Детални спецификации