.

Жените Слабеење Тело Обликувач Појас Контрола На Стомакот Половината Тренер Дише Стомакот Долна Облека Жени Постпартална Стомакот Заврши Половината Тренер Облик

Жените Слабеење Тело Обликувач Појас Контрола На Стомакот Половината Тренер Дише Стомакот Долна Облека Жени Постпартална Стомакот

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Тренер за половината и Поддршка За Грбот-нашите корсети за тренер за половината од неопренови, кои вградени 9 ЧЕЛИЧНИ КОСКИ, обезбедуваат доволно поддршка за ублажување на болката во грбот и го поправаат вашето држење на телото.

Детални спецификации